Bolesne miesiączkowanie a dzięgiel chiński

Szanowni Państwo, chciałam się Państwa zapytać o dzięgiel chiński. Jest dużo pozytywnych opini, chciałam go stosować na problemy związane z cyklem miesiączkowym, tzn. Bardzo bolesne miesiączki, uderzenia gorącza, osłabienie nastroju. Czy warto zaopatrzyć się w taki preparat? Pozdrawiam :-)

Są w Polsce lekarze biegli w fitoterapii, proponuję skonsultować się z takim specjalistą.
Pozdrawiam Świątecznie. JW