Bolesne miesiączkowanie i płyn za macicą

Mam 18 lat od 12roku życia miesiączkuje okres za każdym razem był gorszy i w wieku 14lat okres do dziś jest silnym bólem obfity trwa 7dni w ostatnich dwóch dniach pojawia się bardzo ciemne plamienie mndleje wymiotuje okres mam co 28-42dni. Jestem dziewicą na badaniu przez odbyt w szło mi że mam płyn za macicą nic ginekolog mi niewyjaśniła przepisała aby leki. W czasie gdy niemam okresu czasem bolą mnie jajniki. Czy może mi dolegać i co to za płyn?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować terapię zaleconą przez lekarza. Niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa może występować fizjologicznie. Jeśli zalecona terapia okaże się nieskuteczna to konieczna będzie wizyta kontrolna.