Bolesne miesiączkowanie i wymioty

Witam,chciałabym się dowiedzieć co mam robić mam strasznie bolesne miesiączkowanie i od 2 miesięcy kiedy spodziewam się miesiączki towarzyszą mi wymioty brałam tabletki przeciwbólowe ale to nic nie pomaga nawet tabletki antykoncepcyjne ale nic nawet luteinę która mi przepisywała pani ginekolog wszystkie leki które są silne nic nie działa na mnie ale ból jest okropny pani ginekolog u ktorej ost byłam stwierdziła ze nie ma pojęcia jakie tabletki przepisac
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto wykonać badanie USG w celu zbadania narządów rodnych. Sugerowałbym udać się do innego ginekologa. tabletki antykoncepcyjne, oczywiście odpowiednio dobrane powinny okazać się pomocne.