Bolesne miesiączkowanie oraz wymioty

Witam . Mam pytanie dotyczace miesiaczki. Mam strasznie bolesne miesiaczki . Najgorsze sa pierwsze dwa dni . Nie moge sie ruszyc dochodza do tego czasem wymioty oraz taki bol ze nie moge stanac na nogi. Bylam u ginekologa dostalam jakies tabletki ale nie pomagaly pozniej z nich zrezygnowalam poniewaz byly polaczone z antykoncepcja a ja jestem przeciwniczka tego typu tabletek.nie raz bralam jakies tabletki przeciwbolowe ale lipa dalej jest. Prosze o pomoc..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu złagodzenia objawów proszę stosować środki przeciwbólowe oraz rozkurczowe dostępne w aptece bez recepty. W przypadku braku poprawy konieczna będzie ponowna wizyta u ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.