Bolesne miesiączkowanie po zabiegu na zatoki

Witam. W pazdzierniku mialam zabieg na zatoki pod narkoza. Miesiaczne mialam bardzo obfita i bardzo bolesna. Nastepne tez byly obfite ( jak prawie kazde u mnie). We wtorek dostalam okresu, ale jest skapy.Ostatnio duzo bralam srodkow przeciwbolowych gdyz od 3 miesiecy mnie kregoslup boli. A wspolzyc, wspolzylam ponad 2 miesiace temu. Nie wiem czy mam sie martwic czy nie...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że kolejne miesiączki nie muszą być identyczne. Ta skąpość nie musi mieć zatem podłoża patologicznego. Tak naprawdę warto jednak wykluczyć ciążę - sugerowałabym zatem wykonanie testu ciążowego.