Bolesne miesiączkowanie u 19-latki

Od kilku lat mam bolesne miesisczki.rzadko pojawiaja sie przy tym biegunki.procz bolu pojawiaja sie nudnosci,wstret na wszelkiego rodzaju zapachy. Jedyne co mi pomaga to tabletka ketonalu 100 butelka z goraca woda na brzuch.kiedy bol ustaje z wycienczenia zasypiam. Od lekarza uslyszalam,ze to minie po urodzeniu pierwszego dziecka,od innych zas ze po tabletkach antykoncepcyjnych mi minie,jednak nie chce ich zazywac.czekam na porady

Magdalena StusiĹska

Bolesne miesiączki to problem wielu kobiet. Proszę spróbować leków rozkurczowych podczas pierwszego dnia. Jeżeli ma Pani regularne miesiączki pomóc może także wzięcie tabletki przeciwbólowej zawczasu, zanim ból zacznie się na dobre.