Bolesne miesiączkowanie z mdłościami

Witam! Mam pytanie w sprawie bolesnego miesiączkowania. Mam 24 lata i odkąd miesiączkuje, nie miałam obfitych i bolesnych okresów, chociaż cykle były zawsze bardzo nieregularne, czasem 24 dni, czasem nawet 60 kilka. Teraz drugi raz miała bardzo bolesny i obfity okres, ból mnie paraliżował, miałam mdłości, biegunkę i zauważyłam bardzo duże skrzepy krwi, nigdy tak nie miałam, a przy tym okres jest teraz regularny, jakby w punkt. Co to może oznaczać? Czy to może być spowodowane stresem?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i wykonania badania USG oraz najpewniej badań hormonalnych trudno jest mi ustalić możliwą przyczynę Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z ginekologiem.