Bolesne pęcherzyki w okolicach odbytu

W okolicach odbytu pojawiły mi się pęcherzyki, które bolą. Tak na prawdę z dnia na dzień. Gdy poczułam ból pomyślałam że to oparzenie połączone z mocnym podrażnieniem po goleniu, ale po zobaczeniu pęcherzyki stracilam pewnośc. Zaczęłam przeglądać strony internetowe i, co mnie przeraziło, pęcherzyki niepokojąco przypominają te występujące przy opryszczka płciowej. Nie pasuje mi jednak fakt, że znajdują się tylko między pośladkami po bokach odbytu.Mam 1 partnera seksualnego. Wcześniej mieliśmy po1

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.