Bolesne punkty po operacji przepukliny kresy białej
Witam, jestem 4 m-ce po operacji przepukliny kresy białej oraz pępkowej z rozejściem włókien kresy białej. Została wszyta siatka Clexane. W okolicy wszytej siatki mam ciągle utrzymujące się, uwypuklające pod skórą dwa bolesne "punkty". Wykonane badanie USG nie wykazało zmian zapalnych w okolicy rany, a widoczne "punkty" nie były widoczne w obrazie USG (?)Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim pod kontrolą chirurga. Czy stan ten jest ciągle w granicach normy? Dziękuję i pozdrawiam. Pacjentka

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Przeszczepy u dzieci
Dr n. med. Marek Rawski
Szanowna Pani - po okresie 4 miesięcy od zabiegu plastyki przepukliny kresy białej - nie powinna mieć Pani dolegliwości. Obraz uSG nie odpowiada rzeczywistej sytuacji. Najważniejsze jest badanie kliniczne.
Proszę udać się DO CHIRURGA operujacego.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.