Bolesne skurcze mięśni

Witam.Proszę o pomoc co robić ze strasznie bolącymi skurczami mięśni jest to tak bolesne i trudne dla mnie ponieważ nie ma takiego mięśnia który by mi nie sprawiał bolu,są one już wszędzie w biodrach,udach,stopach,rekach aż wykręca mi palce,również na wysokości zołądka często pojawia się coś wielkości jajka aż wypchnięte tuż pod skórą bardzo boli,nie mogę się wtedy wyprostować jest to głównie przy skłonach,mam zwyrodnienia kregosłupa niedoczynność tarczycy(hasimotto),nadciśnienie,kamice nerkową.

Witam serdecznie,

Proszę koniecznie udać się do lekarza który zleci odpowiednie badania. Bez nich nie jestem w stanie zdiagnozować przyczyny.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk