Bolesne skurcze w 35. tc

Witam.Jestem w 35 tygodniu ciąży.od kilku dni codziennie wieczorem przez godzinę mam bolesne skurcze co 10 minut tak jak bym miała okres.boli mnie też caly czas krocze jak chodzę.proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Mgą to być objawy zbliżającego się porodu, dosyć często występujące w III trymestrze. Nie mając możliwości badania i mając na uwadze dobro ciąży sugeruję jednak kontakt z ginekoogiem.