Bolesne stosunki, problemy z osiągnięciem orgazmu i nietrzymanie moczu

Od ok pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne.Przez 3 miesiące brałam Daylette, teraz Madinette. Przy drugim opakowaniu stosunki stały się bolesne(przedsionek pochwy i trochę głębiej), a nawet aplikacja tamponów(których używam od 5 lat). Cytologię mam wzorową, z partnerem używamy lubrykantów,a jednak nadal boli( dodam,że gdy nie kochamy się przez tydzień prawie nie boli). Dodatkowo mam problemy z osiąganiem orgazmu,a często kończy się on popuszczaniem moczu. Jakie mogą być tego przyczyny ?

Witaj !
Aby wyjaśnić wszystkie przyczyny a może być kilka prosze umówić się na wizytędo.psychologa- seksuologa lub lekarza sksuologa. Najlepiej razem z partnerem. Pozdrawiam