Bolesne stosunku i miesiączki a starania o ciążę

Witam, staramy się z mężem o dzidziusia od 3cykli. Niestety bezskutecznie. Od momentu podjęcia starań o dziecko mam bardzo bolesne miesiączki. Przy ostatnim zbliżeniu ( ok 3 dni przed wystąpieniem miesiączki) po zakończonym zbliżeniu miałam promieniujący ból podbrzusza - nie mogłam siedzieć, leżeć na boku - po godzinie ból zaczął przechodzić. Mam powiększone,bolesne piersi z widocznymi żyłkami. Co jest nie tak?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy są bardzo mało charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Teoretycznie może być to wynik patologii układu płciowego jak i nieprawidłowa interpretacja objawów fizjologicznych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wskaże potencjalną przyczynę dolegliwości.