Bolesne sutki i miesiączka po stosunkach

co moga oznaczac bolace sutki. ? stosunek odbyl ssie 14 czerwa z prezerwatywa 15 byl okres i 11lipca stosunek bez zabezpieczenia i 12 okres ale skapy niewiem nawet czy to yl okres. co moga oznaczac te bolace sutki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe sutków mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik zmian hormonalnych wynikających z cyklu płciowego, patologii gruczołu piersiowego ale także ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.