Bolesne uczucie w żołądku i jelitach

Od 2 tyg mam dziwne uczucie w żołądku/jelitach, tak jakbym zjadła coś ostrego i to 'wypalałoby mi żołądek/jelita. Nie jest to bolesne, ale nieprzyjemne uczucie. Kiedy coś zjem, to po ok godz czuję mocne 'ssanie' w żołądku, bardzo silny głód, mimo, że niedawno jadłam. Kiedy coś jem, to nie czuję się syta, tylko czuję, że po prostu nie mogę więcej zjeść, nie czuję wtedy głodu ale też nie czuję się w pełni nasycona. Niedawno przyjmowałam antybiotyk(3 tyg temu), czy to może być powiązane?

Pani objawy mogą świadczyć o chorobie refluksowej przełyku. Radzę z pytaniami i objawami zwrócić się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednią diagnostykę oraz leczenie.