Bolesne węzły chłonne i podrażnione gardło po przeziębieniu

Witam mam 25 lat i jest wiecznie przeziebiony dokladnie tydzien jest ok i znowu problem glownie z gardlem czerowone (ale nie boli) i bolace wezly chlonne szyji !! i prawej strony do skroni nawroty tego sa czeste od pol roku bylem z 5/6 razy na antybiotyku temperatura ciala przy tych obiawach max 37.2 !! Pomocy troche mnie to juz zmeczylo i chce wrocic do normalnego zycia bo tak troche ciezko co sie wylecze to tydzien max dwa i to samo (przebylem zapalenie miesnia sercowego pol roku temu )

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne pobranie wymazow. proszę koniecznie udać się do lekarza laryngologa