Bolesne węzły chłonne szyi i podżuchwowe

witam mam od 8 miesięcy bolące węzły chłonne szyi i podżuchwowe zrobiłam usg szyi i podżychwowe wyszły 17 mm powiększone nie bolą mnie cały czas tylko raz bolą raz nie co to oznacza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wykonała Pani USG bez wątpienia wyniku było więcej napisane niż tylko, że węzły są powiększone. Szczegółowy wynik badania może natomiast wskazywać na etiologię objawów. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.