Bolesne zgrubienie w płatku ucha

Witam . W płatku ucha od ponad roku mam gulke/guzka wielkosci paznokcia palca wskazujacego . 2 tyg temu zaczełam odczowac bół przy dotknieciu . Co to moze byc i czy powinnam udac sie do specjalisty?Jak tak to do jakieg? Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proszę skontaktować się z laryngologiem.