Bolesne zmiany w okolicy intymnej po stosunku

Uprawiałam seks z partnerem (stałym ) i oprócz tego , że byłam obolała zaczęły mnie lekko piec okolice pośladków . Myślałam , że to zwykle podrażnienie . Pózniej wyskoczyły mi miedzy pośladkami bolące , wypukłe plamki . W okolicach warg sromowych tez . Przypomniałam sobie , ze partner miał na ustach opryszczkę . Czy to może być to ?

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie mogę powiedzieć, czy to opryszczka, ale jest to możliwe.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam