Bolesność barków u 9-latka a wyniki badań krwi

Mój syn 9lat bardzo bolà go barki,ból sie pojawił i na drugi dzień ustał ale syn ręki niemógł podnieść do góry po tygodniu zaczeły go boleć nadgarstki do tego stopnia że niebył w stanie ssm skorzystać z toalety ani się ubrać-ale to ustàpiło ale na wiczór wrucił ból barku tym razem drugiego.Ok dwóch tydodni temu miał robione badania OB,CRP wynik OK .Co robicć dalej jakie badania dodam że bsdania miał robione bo miał powiększony węzeł chłonny szyi do rozmiarów jaja kurzego i niemógł poruszaç głowà

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć i określić odpowiednie dalsze postępowanie.