Bolesność barku a podwyższona temperatura

Juz trzeci miesiąc mam podwyższona temperaturę boli mnie lewy bark. Jestem w trakcie zażywania zelaza z uwagi na anemię. Prosze o informacje jakie badania powinnam wykonać i ci robić. Lekar internista daje przeciwbólowe tylko. Serdecznie dziękuje, 38lat

Lek. Tomasz Budlewski

Podwyższona temperatura? tzn jak bardzo? Co do bólu barku proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może będzie konieczność wykonania RTG lub RM lewego barku.