Bolesność barku a rehabilitacja

Dobry wieczór.Pod koniec grudnia po treningu na siłowni w pracy szarpnąłem lewą ręką.Od tamtej pory występuje ból w okolicy barku i głowy długiej bicepsa. Rękę rehabilituję cały czas, ćwiczę małymi ciężarami, chodzę od jednego do drugiego fizjoterapeuty bez efektów. Ból tej ręki występuje nie przy wszystkich tych samych ruchach(raz zaboli, a raz nie itp,)gdy rękę rozciągam i napinam biceps to głównie strzela i trochę chrupie w barku.Czy może to być objaw nerwicy?

Zmiany rehabilitantów nic nie dają. Jak każda rehabilitacja musi potrwać dłuższy czas żeby przynieść efekt. Rehabilitant powinien potrafić oszacować i poinformować Pana ile to może potrwać.
Pozdrawiam.