Bolesność biodra u 23-latka

Witam Mam 23 lata zawsze byłem dobrze wysportowany. Jednak od młodych lat pracowałem w domu, a następnie podjąłem dodatkowo pracę spędzając ok. 250 godzin na nogach + praca w domu.Od pewnego czasu nęka mnie ból w prawym biodrze który promieniuje do kolana i czasem przez całą nogę. Ból jest wyczuwalny cały czas nasila się przy siedzeniu choć nie zawsze. Odczuwalne jest strzykanie w biodrze podczas unoszenia całej nogi. W mojej ocenie prawa kość biodra bardziej wystaje. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Dolegliwości bólowe, które Pan opisuje mogą być spowodowane schorzeniem krążka międzykręgowego. Prawdopodobne jest, że doszło do uwypuklenia jądra miażdżystego, które powoduje ucisk i drażnienie korzeni rdzeniowych (ból może promieniować aż do nogi). Natomiast aby postawić prawidłową diagnozę a następnie wdrożyć odpowiednie postępowanie lecznicze konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy.

Pozdrawiam serdecznie.