Bolesność brzucha a niedokwasota

Od kilkudziesięciu miesięcy mam przewlekłe bóle brzucha, pojawiające się po posiłku, zazwyczaj po jajkach, tłustym mięsie. Miałam dwukrotnie robione USG, które nie wykazało nic. Leki typu Ranigast czy Lanzoprazol nie pomagają. Mam podejrzenie niedokwasoty. Jakie badania mogą to potwierdzić lub wykluczyć? Chciałabym wiedzieć jak w końcu mogę sobie radzić z moimi dolegliwościami, które uniemożliwiają mi funkcjonowanie w trakcie "ataków".

Radziłbym najpierw zastosować dietę czyli wykluczyć potrawy, które wywołują dolegliwości. Jeśli mimo takiej diety dolegliwości będą się utrzymywać radzę skonsultować się z gastroenterologiem, który zapewne zaleci wykonanie gastroskopii.