Bolesność brzucha a opóźnienie miesiączki

Witam. Powinnam dostać okresu 08.03 ale spóźnia się już tydzień. Od czasu do czasu pobolewa brzuch ale nic innego. Śluz jest biały, gęsty, grudkowaty bez zapachu. Uprawiałam sex z partnerem 6.03 bez zabezpieczenia i kończenia w środku. Test ciążowy wyszedł negatywny. Czy jest szansa na ciążę? Jaki może być powód opóźnienia i ile może trwać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Przyczyn opóźnienia może być wiele. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa.