Bolesność brzucha a plamienie w terminie miesiączki

Witam. Miesiaczke mialam pod koniec lipca, kolejna dostalam dopiero w pazdzierniku, przed tym zrobilam badanie krwi, ktore wykluczylo ciaze. W listopadzie w terminie spodziewanej miesiaczki pojawilo sie jedynie delikatne plamienie (jednodniowe) po czym od tygodnia mam silne bole brzucha. Co moze byc tego skutkiem? Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy zgłosić się do ginekologa, który prawdopodobnie pokieruje Panią na dalszą diagnostykę, m.in. badanie USG w celu wykluczenia torbieli i innych schorzeń.