Bolesność brzucha a plamienie w terminie okresu

Witam. Mam 23 lata i mam regularną miesiączkę od pół roku. W terminie jej wystąpienia pojawiło się delikatne plamienie, które trwa już trzeci dzień. Zawsze miesiączce towarzyszył silny ból brzucha, teraz jednak tego nie ma. Dodatkowo przed miesiączką częściej oddawałam mocz. Co może być przyczyną tych objawów? Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?

Piotr Pilarski

Z opisu wynika, że menstruacja się rozpczyna. Wkrótce krwawienie będzie silniejsze. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy kiedy był stosunek. Ale oczywiście takie prawdopodobieństwo istnieje . Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.