Bolesność brzucha a przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka

Witam, od pół roku dokuczają mi ból i kłucie w żołądku, ciągłe uczucie pełności, nudności. Gastroskopia wykazała helicobacter i przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka. Mijają 3 tyg od zakończenia eradykacji, badanie kału nie wykazało helicobacter a cierpię jak wcześniej. Nie pomaga mi Polprazol 1x1 i Zirid 3x1. Zachowuję dietę, nie palę, nie piję, nie stresuję się, codziennie piję len. Lekarze rozkładają ręce. Brałam już Pantopraz,Emanerę,Helicid, Controloc,Debridad. Nie czuję żadnej ulgi.

Aleksander Ropielewski

Na podstawie podanych informacji nie jestem w stanie zaproponować nic ponad dotychczas stosowane przez Panią leczenie. Prosze stosować dietę lekkostrawną wskazaną przy chorobie wrzodowej. Więcej mógłbym powiedzieć po szczegółowym zebraniu wywiadu lekarskiego.