Bolesność brzucha a spożywanie smażonego mięsa

witam, od ponad 2 tyg, boli mnie brzuch dokładnie na wysokości pępka. nie mam wymiotów, zgagi, nudności czasem boli mocniej, czasem mniej. ostatnio zauważyłam że boli też po posiłku. jednak jak położę się i podkurczę nogi ból ustaje. dodam że od ponad miesiąca codziennie jem smażone, czy to ryby czy mięso. czy to mogą być objawy wrzodów? czy wychodzi po prostu moje smażone jedzenie? dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Piotr Pilarski

Możliwe, że przyczyną jest właśnie to nie zdrowe jedzenie. Sugeruje zmianę diety. Gdyby to nie pomogło lub nasiliły się objawy wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.