Bolesność brzucha a stosowanie Warfarin

Dzien dobry.Jestem kobieta,45 lat,dobrze choc nieregularnie sie odzywiam,biore warfarin.Od przeszlo tyg.mam kurczowe ,nawracajace bole brzucha,okolice pepka,czasem b silne.Probowalam nospy,gaviscon,wind-ezee,herb miet.Jaka moze byc przyczyna,prosze o porade.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.