Bolesność brzucha a wymioty i biegunki

Od 3 dni mam straszne bóle brzucha. Pierwszego dnia wymioty i biegunki.Drugiego okropny niesmak,słabość, ból brzucha i powstrzymywanie wymiotów.Dziś trzeciego dnia zwymiotowałem wszystko co zjadłem poprzedniego dnia rano.Doszły bóle już całego brzucha i pleców w okolicy nerek. Co to może być ?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć na podstawie samego opisu. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.