Bolesność brzucha a wyniki badań laboratoryjnych

Witam, od 3 dni bolal mnie brzuch, bralem paracetamol, nospe i bioscopan i nic.poszwdlem do lekarza,zlecil wyniki-wszystkie w normnie, morf.bikirubina,crp,alt,ast, amylaza35, jedynie ggtp 96 a norma to 60. Rok temu trafilem do szpitala z zapaleniem trzustki, lipaza 460, 5 dni kroplowki i do domy,dieta z 3 miesiace, pozniej jadlem normalnie i bylonwszystko dobrze az do teraz,skad ten bol skoro amylaza 35¿

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Przyczyn bólu brzucha może być mnóstwo.