Bolesność brzucha a zapalenie wyrostka

Od tygodnia czuje, ze boli mnie lekko po prawej stronie brzucha. Bol wystepuje tylko czasami i jest lekki, ze mam watpliwosci czy na prawde mnie cos boli. Czy moze byc to zapalenie wyrostka? Czy mozliwe jest aby bol byl lekki, trwajacy tydzien czasu? Nie przyjmowalem zadnych srokow przeciwbolowych, ktore moglyby zataic bol? Dodam, ze po dluzszej przerwie pracowalem jeden dzien fizycznie? Moze to ''zakwasy''? Prosze powiedziec czy mozliwe jest zapalenie wyrostka, z ledwo zauwazalnym bolem?

Lek. Tomasz Budlewski

Zapalenie wyrostka najczęściej jest to stan ostry, z ostrym bólem, ale może także inaczej wyglądać. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.