Bolesność brzucha, głowy a jelitówka

Witam, Od przedwczoraj boli mnie brzuch. Na początku caly, wczoraj prawa dolna strona, a dzisiaj juz lepiej tylko boli mnie glowa i nic mi sie nie chce, brak apetytu i burczy mi caly czas w brzuchu Czy to wyrostek czy jelitowka? Ps. Bylem u chirurga ale on powiedzial ze nie mam twardego wyrostka czy jakos tak.

Małgorzata Panek

Może być to tylko infekcja wirusowa. Proszę pamiętać o odpowiednim nawodnieniu 2-3 litry na dobę oraz podaży wystarczającej ilości kalorii. W razie nieustępowania objawów proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam