Bolesność brzucha i łopatek

Proszę o pomoc,cierpię od roku na codzienne, u przykładach życie bole zlokalizowane w lewej części brxucha,jego boku,promieniujace na plecy, bardzo dokucza mi bol kregoslupa i lewej łopatki, wykonane wiele badań, które nic nie wnoszą, zdiagnozowano ibs,stan zapalny śluzowej błony żołądka, przepuklina rozworu przelykowego, nadzerki zoladka, oraz zwyrodnienia, dyskopatia i nacxyniak kregoslupa. Wszystkie objawy i bole wskazują na trzustke, proszę o odp,v o jeszcze mogę zrobić jakie badania wykona?

Dzień dobry,

Jeśli podejrzewa Pani, że przyczyną części dolegliwości może być trzustka, to proszę oznaczyć amylazę, lipazę we krwi i wykonać usg brzucha z prośbą o dokładną ocenę trzustki. Ma Pani sporo chorób, które mają prawo dawać Pani dolegliwości. Jeśli chodzi o kręgosłup, to warto zapisać się na rehabilitację - proszę popytać w swoim mieście o dobrego rehabilitanta. Warto rozważyć wyjazd do sanatorium. Z naczyniakiem można żyć, niewykluczone, że ma go Pani od urodzenia - przed rehabilitacją powinna Pani powiedzieć o jego obecności, najlepiej wziąć ze sobą badania. Jeśli chodzi o przewód pokarmowy, to proszę wybrać się do dobrego internisty lub gastrologa, powinni Pani pomóc.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz