Bolesność brzucha po laparoskopii wyrostka robaczkowego

Witam. Jestem tydzien po laparoskopii wyrostka robaczkowego. Wczesniej mialam kaszel i wszystko ciagnelo,najgorzej rana po prawej stronie, teraz od kilku dni mam katar,ta rana tak strasznie boli, mam jeszcze szwy, 10 bede miala sciagane. Za kazdym psiknieciem czuje jak mi cos tam przerywa,szczypie wtedy mocno. Masakra.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego jutro. Będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić czy będzie konieczność wcześniejszego zgłoszenia się do lekarza chirurga.