Bolesność brzucha po spożyciu owoców

Witam,przed paroma dniami zjadłam truskawki z bazaru podobno z Holandii. Od tego czasu czuję ból w dole brzucha właściwie w narządach rodnych zwłaszcza jak siadam. Boję się czy te truskawki mogły być np pryskane jakimś świństwem. Dodam tez że ostatnimi czasy byle jak się odżywiam, dużo kawy piję.Do jakiego lekarza się udać, jakie badania zrobić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może jest to infekcja dróg moczowych i może w ogóle nie byc związana ze spożytymi truskawkami. Proponuję udac się do lekarza rodzinnego.