Bolesność brzucha po zatruciu pokarmowym

Witam! Od około tygodnia mam tak jakby otępiały ból w górnej części brzucha(nad pępkiem), do tego czuję jakby brzuch był cały czas napięty, mam lekkie mdłości po zjedzonym posiłku, a zaczęło się wszystko od zatrucia pokarmowego, które przechodziłam ok dwóch tyg temu. Co może mi dolegać i jak temu zapobiec? Dodam, jeszcze że robiłam kontrolne badania tj. morfologia, cukier, mocz i w moczu poziom zaniepokoił mnie poziom bilirubiny został oznaczony terminem MAŁO czy to może mieć związek?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie, czy to diagnostyczne czy też lecznicze.