Bolesność brzucha, pozytywne testy ciążowe a krwawienie
dzień dobry mam pytanie planowaliśmy z zoną dziecko 3 testy wyszły pozytywnie :) ale po kilku dniach zona zaczęła odczuwać bóle brzucha poszliśmy do lekarza ginek. zrobiono usg i lekarz powiedział ze jest dobrze na drugi dzień bóle się nasiliły i pojawiło się krwawienie dość mocne czy moja zona mogła poronić czy jest to objaw ciąży bo opinie są różne proszę o odpowiedz ponieważ następna wizytę mamy za 7 dni a ja się martwię o żonę i sam jestem kłębkiem nerwów pozdrawiam cezary

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Czego unikać w ciąży?
Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.
Witam,
skoro lekarz wyznaczył termin wizyty kontrolnej za 7 dni - wówczas wykona ponowne USG oraz pomiar betaHCG
Nie potrafię przewidzieć co będzie się działo za te 7 dni.
Nie wiem też jakie wnioski wystosował lekarz po ostatniej Państwa wizycie .
Krwawienie we wczesnej ciąży może oznaczać poronienie lub być zupełnie prawidłowe.