Bolesność brzucha przy grypie żołądkowej

witam,mam na imię Anna,już 6 dzień choruję na gr.żołądkową,brałam no-spę, gastrolit, nifuroksazyd, stoperan tak jak zalecił mi lekarz,od wczoraj biegunka i wymioty ustąpiły,natomiast cały czas mam bardzo wzdęty brzuch i silne bóle,mam 61 lat,czy bóle brzucha ustąpią samoistnie , czy powinnam zgłosić się do szpitala ,będę wdzięczna za odp. pozdrawiam,ptasznik535@wp.pl

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jak duże jest nasienie bólów brzucha. Zwykle objawy ustępują do 48h od zakończenia biegunki. Mam jednak za mało informacjo odnośnie charakteru biegunki oraz brak możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.