Bolesność brzucha, ropna wydzielina po łyżeczkowaniu jamy macicy

Witam, jestem po łyżeczkowaniu macicy, ogólnie mój stan zdrowia nie był dobry, więc poszłam do ginekologa. Okazało się, że w szpitalu nie wyczyścili mnie dobrze i pozostały jakieś skrzepy oraz mam plamienie z ropą. Dostałam dzisiaj zastrzyk, żeby macica szybciej wydaliła skrzepy, ale nic się nie dzieje, a brzuch bardzo boli. CO ma zrobić? Proszę o szybką pomoc....

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli objawy nie ustąpią proszę skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam