Bolesność brzucha, USG i zmiana w obrębie wątroby
Czy mam raka? Od jakis czterych miesiecy mam dolegliwosci w prawej stronie brzucha,taki delikatny,rwący ból.Nie przeszkadzający w pracy,codziennym zyciu.Był tez mały guzek po peawej stronie,wyczywalny pod palcami. Zrobiłem USG i jestem bardzo zaniepokojony-Cytuje-"Pęcherzyk żólciowy bez złogów.Drogi żólciowe nieposzerzone.W lewym płacie wątroby widoczna owalna niejednokrotnie hyperechogeniczna zmiana sr.33 mm-naczyniak?inna zmiana?Poza tym wątroba bez widocznych zmian ogniskowych.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Badanie wskazuje na podejrzenie naczyniaka, czyli zmiany łagodnej. Niemniej jednak wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.