Bolesność brzucha w 21-tygodniu ciąży

Witam.. jestem w 21 tygodniu ciazy. OD kilku dni boli mnie brzuch po prawej stronie na wysokosci pepka moze troche wyzej ale nizej niz zebra. Jest to bol klujacy tylko podczas lezenia odczuwam go mniej, Prosze o odpowiedz bo bardzo sie martwie,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować opisanych objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę!