Bolesność brzucha w 28-tygodniu ciąży

Witam, jestem w 28 tygodniu ciązy, jest to moja pierwsza ciąza. Mam problem, od wczoraj wieczora, w nocy i dzis boli mnie brzuch. Z córcią wszsytko jest w porządku, wyniki badan sa w normie. Bralam luteine,ktora zawsze mi pomaga przy boleściach..Dzis jednak ona nie pomaga. Caly czas boli mnie brzuch i nie mam apetytu. Wizyte u mojego lekarza mam dopiero 18lutego, i w doatku mój lekarz nie odbiera tel. Jak mam poradzic sobie z tym bólem? Z góry bardzo dziękuje za udzielenie mi pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Jeżeli bóle nie ustępują proszę koniecznie udać się do szpitala w którym funkcjonuje ginekologiczna izba przyjęć. A jeżeli uda się dodzwonić do lekarza prowadzącego ciążę, proszę kierować się jego zaleceniami .