Bolesność brzucha w 34 tygodniu ciąży

Witam!jestem w 34 tc i mam bóle brzucha, dodam ze praktycznie całą ciąże miałam takie bóle oczywiście nie cały czas . Zażywam magnez lekarz za każdym razem zapewniał ze takie bóle są normalne ponieważ macica sie rozciąga.3 dni temu miałam wizyte i maja szyjka macicy wynosi 2 cm i jest zamknięta.Czy jest możliwe że coś mogło ulec zmianie przez te kilka dni?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, niestety bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie tego zweryfikować, ani udzielić pomocnej porady.