Bolesność cewki moczowej podczas mikcji
Witam serdecznie, mój problem to ból cewki po mikcji. Każdego dnia odczuwam nieprzyjemne uczucie i trwa to od ponad pół roku.Trzykrotny posiew moczu,wymaz z cewki moczowej i usg pęcherza i nerek są prawidłowe. Nie odczuwam parcia na pęcherz tylko ciągły nieprzyjemny ból..dam, że 14 maja 2015 roku poroniłam w 17 tygodniu ciąży - odejście wód płodowych. Żadnych bakterii po tym zdarzeniu nie wykryto. Co jeszcze powinnam zrobić aby pozbyć się tego nieprzyjemnego bólu.. Z poważaniem

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Powinna Pani stosować probiotyki dopochwowe. Dodatkowo sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.
Lek. Tomasz Budlewski
Proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.