Bolesność dolnej części brzucha u 21-latka
Dzień dobry, Mam problem z brzuchem a mianowicie boli mnie dolna czesc brzucha okolice pepka i pod nim, odbija mi sie po kazdym posilku a gdy zaczne uprawiac sport to na nastepny dzien mam taki ciemnykał o odrażającym zapachu. Wszechobecne gazy utrudniaja mi życie. Byłem juz u kilku lekarzy lecz od kazdego dostawałem inhibitor pompy protonowej i coś rozkurczowego. Niestety nie pomaga. Zrobiłem sobie USG jamy brzusznej i nic nie wykazało. Co robić? Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuję wykonać test na krew utajoną w kale. Być może będzie konieczność wykonania gastroskopii. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.
Aleksander Ropielewski
Proponuję kontakt z gastrologiem. Objayw nie sa charakterystycze na tyle aby na podstawie ich opisu postawic rozpoznanie. Sugeruję wykonanie gastroskopii, a w dalszej kolejnośc wykluczenie zaburzeń pracy trzustki.