Bolesność dolnej części kręgosłupa a wynik RTG

Witam od 2 miesięcy mam problemy z plecami dokładnie w dolnym odcinkiem kręgosłupa. Miałem już robione RTG. Wynik padania był następujący : Wyprost lordozy i niewielka rotacja. Trzony ledźwiowe zwykłej wysokości, część z osteofitami krawędzi. Dyskopatia L5/S1 Cały czas biorę różne leki miałem też zastrzyki oraz rehabilitację , nic mi nie pomaga a wręcz jest gorzej . Niedawno miałem wykonywany rezonans o to wynik badania : Spłycenie fizjologiczne lordozy. Lumbalizacja S1. Wysokość przestrzen

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do fizjoterapeuty, który spróbuje dobrać odpowiednie dla Pani kręgosłupa ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie grzbietu i odciążą odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz spróbują przywrócic lordozę odcinka lędźwiowego.