Bolesność dziąseł po założeniu koron porcelanowych

Witam!Ok 6 m-cy temu miałam założone korony porcelanowe na podbudowie z cyrkonu( jedynki, dwójki na górze), na własne, oszlifowane, przeleczone kanałowo zęby.Przez ok 2 m-ce było ok.Obecnie mam nawracające stany zapalne dziąseł są spulchnione, biały wysięk po naciśnięciu dziąseł, czasami krwawią.Na zdjęciu rtg widać, że korony zostały mocno wciśnięte pod dziąsła, przy samej kości. Czuję rozpychanie,boli mnie dziąsło miedzy 1 a 2.Jaka jest szansa na reklamację?Będę musiała ponosić koszty?Dziękuję

Witam.Wyglada na to ze korony wyszly poza strefe biologiczna kieszonki dziaslowej/zagrube i lub zadlugie/ .Albo wymiana albo podnosic dziaslo wyzej chirurgicznie.Reklamacja powinna byc uwzgliedniona.