Bolesność gardła, przebyta opryszczka a podwyższona temperatura

Dzień dobry, od 19 dni "mam" infekcje. Zaczęło się od bólu gardła, głowy i gorączka 38,5 ( 2 dni), silny ból trwał 8 dni ( nie działał cholinex, Argentin-T. Po 8 dniach dostałam Duracef( 10 dni) i Anapran 275( miałam brac 3 dni) -zapalenie gardła.Objawy do końca nie ustąpiły. Pojawia się jeszcze lekki ból gardła , ból w klatce piersiowej i okolicach serca ( możliwe, że na tle nerwowym), temp. ok 37,5. W połowie grudnia miałam opryszczkę.Czy powinnam udac się do lekarza, czy to tylko osłabienie?

Aleksander Ropielewski

W przypadku gdy opisywane dolegliwośći są niepokojące lub nasilaja się konieczny jest kontakt z lekarzem, bez przeprowadzenia badania niestety nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.